HAKKıNDA

Shenzhen Liuqin Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd Sacred Heart Technology Group ile bağlantılıdır. Liuqin, Sacred Heart Group bünyesindeki 11 şirketten biridir. 10 yıldan fazla bir süredir LED panel ışıklarının araştırma, geliştirme, üretim ve satışında uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirket, kuruluşundan bu yana, enerji tasarrufu ve emisyon azaltma sektöründeki eğilimleri sağlam bir şekilde kavradı. Yerli ve yabancı LED en son teknoloji ve araştırma ve geliştirmeyi bir araya getiren yönetim elitleri, "kişilik kaliteyi belirler, kalite markayı belirler, marka hayatta kalmayı ve gelişmeyi belirler" kalite politikası doğrultusunda. Yıllar süren birikimden sonra, beş seri, yüzlerce enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu, ekonomik ve pratik LED ürünleri piyasaya sürdü. Şirket kesinlikle ISO9001: 2008 uluslararası sistem sertifikasyon standartlarını takip ediyor, tüm ürünler CE ve ROHS sertifikaları almış ve çeşitli ülkelerdeki distribütörlere TUV, UL sertifikası almak için yardımcı olmuş, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Güney Kore'ye ihracat standartlarına tam olarak uymaktadır. ve diğer ülkeler ve bölgeler. Şirket, Shenzhen ve Dongguan'da 15.000 metrekarelik bir fabrika alanı ve birkaç yüz kişilik bir üretim hattı ile Ar-Ge, üretim, satış ve servis üsleri kurdu. Şu anda, iş, 100 milyon yuan'dan fazla yıllık üretim değeri ile dünya çapında birkaç kıtaya yayılmıştır. Şirketin ürün araştırma ve geliştirme teknolojisi, sektörde lider seviyededir. Şirket, pazar ihtiyaçlarını gerçekten karşılayan ürünler üretmek için mevcut ürünleri sürekli olarak optimize eder ve yenilemektedir, böylece müşteriler en endişesiz ürünleri, en samimi hizmeti ve güvenilir ürünleri elde eder. Shenzhen Liuqin Technology Co., Ltd. kalbiyle ağırlıyor yapmak için tüm dünyada arkadaşlar alan ziyaretleri ve denetimler, ve için istekli olduğunu haline en güvenilir uzun vadeli ortağı ile size.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Özelleştirilmiş bitki paneli ışığı: büyümek alanınız için doğru olanı seçmek için bir kılavuz

Kapalı bahçecilik söz konusu olduğunda, aydınlatma bitkilerinizin başarısında önemli bir rol oynar. Bu yüzden bitkilerinizin büyümek ve gelişmek için ihtiyaç duydukları ışığı almasını sağlamak için doğru özelleştirilmiş bitki paneli ışığını seçmek gereklidir. Bu kılavuzda, özelleştirilmiş bitki paneli ışıklarına daha yakından bakacağız ve büyüme alanınız için doğru olanı nasıl seçeceğinize dair yararlı ipuçları vereceğiz.


LED Hattında LED Grow Işıklarının Son Gelişmeleri


Bitki paneli ışık ürünleri insanlara zararlı

Plant panel ışık ürünleri ağırlıklı olarak bitkilerin en hassas ışık bantlarını kullanan kırmızı ve mavi ışık kaynaklarından oluşur ve mavi ışık dalga boyları 450-. ve 460-470nm kullanır.


Key teknik özellikleri 30mm Hot-satış ack ack-lit Panel ışık

Ptical ptical performans (ışık dağılımı): The 30mm Hot-sale ack ack-lit Panel ışık optik performansı esas olarak parlaklık, spektrum ve kromatisite performans gereksinimlerini içerir.


Düşük fiyat uvc temiz oda led panel ışığı hakkında az bilgi

Düşük fiyat uvc temiz oda led panel ışığı hem konut hem de ticari geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Belirli bir uygulamanın belirlenmesi, fonksiyonel gereksinimleri karşılamak için uygun türü seçmeye yardımcı olmak için önemlidir. Örneğin, ofisler ve konferans odaları için tasarlanmış bir panel, bir oditoryum veya hastane için istenen etkiye sahip olmayabilir.


LED Grow Light Fikstürü-kapalı dikim için iyi bir yardımcı!

LED Grow Light Fikstürü, bitki fotosentezi için gerekli aydınlatma koşullarını karşılamak için parlak gövde olarak LED kullanan yapay bir ışık kaynağıdır. Güneş ışığının olmaması durumunda, bu tür bir lamba güneş ışığı gibi davranabilir, böylece bitkiler normal veya daha iyi büyüyebilir ve gelişebilir.


ETL DLC Kenar Işığının ana kullanımları ve özellikleri

ETL DLC Edge-lit Panel Light, hafifliği, ince gövdesi, rahat kurulumu ve nakliyesi, iyi ışık yoğunluğu tekdüzeliği, daha yüksek renk oluşturma indeksi, tek tip ışık ve hafif ışık ve rahatlık nedeniyle şirket ofislerinde, kolejlerde ve ayakta tedavi kliniklerinde yaygın olarak kullanılmaktadır..


LED Panel Işık ve ETL DLC Arkadan Aydınlatmalı Panel Işığı aynıdır

Her şeyden önce ikisi farklı. ETL DLC Arkadan Aydınlatmalı Panel Işığı ile LED Panel Işığı arasındaki fark, ETL DLC Arkadan aydınlatmalı Panel Işığının yandan veya arkadan yanması, LED Panel Işığının ise adından da anlaşılacağı gibi önden yanmasıdır.


daha fazla göster