O FIRMIE 

Shenzhen Liuqin Lighting Technology Co., Ltd. jest powiązana z Sacred Heart Technology Group. Liuqin jest jedną z 11 firm należących do Sacred Heart Group. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży lamp panelowych LED od ponad 10 lat. Od momentu powstania firma mocno uchwyciła branżowe trendy oszczędzania energii i redukcji emisji. Łącząc krajowe i zagraniczne najnowocześniejsze technologie LED oraz badania i rozwój, elity zarządzania, zgodnie z polityką jakości "osobowość determinuje jakość, jakość determinuje markę, marka determinuje przetrwanie i rozwój". Po latach akumulacji wprowadziła na rynek pięć serii, setki energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska, ekonomicznych i praktycznych produktów LED. Firma ściśle przestrzega międzynarodowych standardów certyfikacji systemu ISO9001: 2008, wszystkie produkty uzyskały certyfikaty CE i ROHS oraz wspomagane dystrybutory w różnych krajach w celu uzyskania certyfikatu TUV, UL, w pełni zgodne ze standardami eksportu do Europy, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Korea Południowa i inne kraje i regiony. Firma utworzyła bazy badawczo-rozwojowe, produkcyjne, sprzedażowe i serwisowe w Shenzhen i Dongguan, o powierzchni zakładu 15 000 metrów kwadratowych i linii produkcyjnej liczącej kilkaset osób. Obecnie firma jest rozproszona na kilku kontynentach na całym świecie, a roczna wartość produkcji przekracza 100 milionów juanów. Technologia badań i rozwoju produktów firmy jest na wiodącym poziomie w branży. Aby wytwarzać produkty, które naprawdę spełniają potrzeby rynku, firma stale optymalizuje i wprowadza innowacje w istniejących produktach, dzięki czemu klienci otrzymują najbardziej bezproblemowe produkty, najbardziej intymną obsługę i godną zaufania. Shenzhen Liuqin Technology Co., Ltd. z całego serca wita przyjaciół z całego świata, którzy przeprowadzają wizyty w terenie i inspekcje, i chce stać się najbardziej niezawodnym długoterminowym partnerem.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Dostosowane oświetlenie panelu roślinnego: przewodnik po wyborze odpowiedniego dla Twojej przestrzeni do wytworzenia

Jeśli chodzi o ogrodnictwo w pomieszczeniach, oświetlenie odgrywa kluczową rolę w sukcesie twoich roślin. Dlatego wybór odpowiedniego, dostosowanego do potrzeb oświetlenia panelu roślinnego jest niezbędny, aby zapewnić roślinom światło potrzebne do wzrostu i rozwoju. W tym przewodniku przyjrzymy się bliżej spersonalizowanym lampkom panelowym roślin i udzielimy pomocnych wskazówek, jak wybrać odpowiedni dla swojej przestrzeni do uprawy.

2023-04-14 Zobacz więcej

Ostatnie osiągnięcia LED rosną światła w linii LED

2021-02-05 Zobacz więcej

Czy panele roślinne są lekkie produkty szkodliwe dla ludzi

Produkty świetlne z paneli roślinnych składają się głównie ze źródeł światła czerwonego i niebieskiego, które wykorzystują najbardziej czułe pasma światła roślin, a długości fal światła niebieskiego wykorzystują 450-460nm i 460-470nm.

2023-02-06 Zobacz więcej

Kluczowe cechy techniczne 30mm Hot-sale Podświetlany panel światła

Wydajność optyczna (dystrybucja światła): Wydajność optyczna 30mm Hot-sale Back-lit Panel light obejmuje głównie wymagania dotyczące jasności, widma i chromatyczności.

2022-12-26 Zobacz więcej

Mała wiedza na temat niskiej ceny UVC Clean Room Led Panel Light

Niska cena UVC Clean Room Led Panel Light ma szeroki zakres zastosowań, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Identyfikacja konkretnej aplikacji jest ważna, aby pomóc wybrać odpowiedni typ, aby spełnić wymagania funkcjonalne. Na przykład panel przeznaczony dla biur i sal konferencyjnych może nie mieć pożądanego efektu dla audytorium lub szpitala.

2023-03-29 Zobacz więcej

Oprawa światła LED do uprawy-dobry pomocnik do sadzenia w pomieszczeniach!

Oprawa LED Grow Light to sztuczne źródło światła, które wykorzystuje diodę LED jako świecące ciało, aby spełnić warunki oświetleniowe wymagane do fotosyntezy roślin. W przypadku braku światła słonecznego ten rodzaj lampy może działać jak światło słoneczne, dzięki czemu rośliny mogą rosnąć i rozwijać się normalnie lub lepiej.

2021-04-14 Zobacz więcej

Główne zastosowania i funkcje panelu ETL DLC z oświetleniem krawędziowym

ETL DLC Lampka panelowa z oświetleniem krawędziowym jest szeroko stosowana w biurach firmowych, uczelniach i przychodniach ze względu na niewielką wagę, cienkie ciało, wygodną instalację i transport, dobrą jednolitość natężenia światła, wyższy wskaźnik oddawania barw, jednolite światło i łagodne światło oraz komfort.

2021-04-21 Zobacz więcej

Czy światło panelu LED i podświetlany panel ETL DLC są takie same

Po pierwsze, te dwa są różne. Różnica między podświetlanym światłem panelu ETL DLC a oświetleniem panelu LED polega na tym, że podświetlane światło panelu ETL DLC świeci z boku lub z tyłu, podczas gdy panel LED, jak sama nazwa wskazuje, świeci od przodu.

2021-04-28 Zobacz więcej

Zobacz więcej