PAR 

Shenzhen liuqin lighting technology co, ltd ir saistīta ar sacred heart technology group. Liuqin ir viens no 11 uzņēmumiem saskaņā ar sacred heart group. Tas ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas pētniecībā, izstrādē, ražošanā un led paneļa apgaismojuma pārdošanā vairāk nekā 10 gadus. Kopš dibināšanas uzņēmums ir stingri sapratis enerģijas taupīšanas un emisiju samazināšanas nozares tendences. Apvienojot iekšzemes un ārvalstu led progresīvas tehnoloģijas un pētniecības un attīstības, vadības elites, saskaņā ar "personība nosaka kvalitāti, kvalitāte nosaka zīmolu, zīmols nosaka izdzīvošanu un attīstību" kvalitātes politiku. Pēc vairāku gadu uzkrāšanās, tā ir uzsākusi piecas sērijas, simtiem enerģijas taupīšanas un videi draudzīgu, ekonomiskus un praktiskus led produktus. Uzņēmums stingri seko iso9001: 2008 starptautisko sistēmu sertifikācijas standartiem, visi produkti ir ieguvuši ce un rohs sertifikācijas, un palīdzēja izplatītājiem dažādās valstīs, lai iegūtu tuv, ul sertifikāciju, pilnībā atbilst eksporta standartiem uz eiropu, asv, japānu, dienvidkoreju un citām valstīm un reģioniem. Uzņēmums ir izveidojis pētniecības un izstrādes, ražošanas, pārdošanas un pakalpojumu bāzes shenzhen un dongguan, ar rūpnīcas platību 15 000 kvadrātmetru un ražošanas līniju vairākus simtus cilvēku. Šobrīd bizness ir izplatīts vairākos kontinentos visā pasaulē, ar gada produkcijas vērtību vairāk nekā 100 miljoni juaņu. Uzņēmuma produktu pētniecības un attīstības tehnoloģija ir vadošajā līmenī nozarē. Lai ražotu produktus, kas patiešām atbilst tirgus vajadzībām, uzņēmums nepārtraukti optimizē un inovē esošos produktus, lai klienti iegūtu vissvarīgākos produktus, visticamākos pakalpojumus un uzticamus. Shenzhen liuqin technology co, ltd ar visu sirdi sagaida draugus no visas pasaules, lai veiktu lauka vizītes un pārbaudes, un ir gatavs kļūt par visticamāko ilgtermiņa partneri ar jums.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Pielāgota augu paneļa gaisma: ceļvedis, kā izvēlēties pareizo vienu jūsu augšanas telpu

Kad runa ir par iekštelpu dārzkopību, apgaismojums ir izšķiroša loma panākumiem jūsu augiem. Tas ir iemesls, kāpēc izvēloties pareizo pielāgotu augu paneļa gaismu ir būtiski, lai nodrošinātu, ka jūsu augi saņem gaismu, ko viņiem ir nepieciešams, lai augt un uzplauktu. Šajā rokasgrāmatā mēs tuvāk aplūkosim pielāgotus augu paneļa apgaismojumus un sniegsim jums noderīgus padomus par to, kā izvēlēties pareizo savu augšanas telpu.

2023-04-14 skatīt vairāk

Jaunākās attīstības led augt gaismas led līniju

2021-02-05 skatīt vairāk

Vai augu paneļa gaismas produkti ir kaitīgi cilvēkiem

Augu paneļa gaismas produkti galvenokārt sastāv no sarkano un zilo gaismas avotiem, kas izmanto jutīgākās gaismas joslas augiem, un zilā gaisma viļņu garumi izmanto 450-460nm un 460-470nm.

2023-02-06 skatīt vairāk

Galvenās tehniskās iezīmes 30mm karstā pārdošanas aizmugurējā apgaismojuma paneļa gaisma

Optiskais veiktspēja (gaismas sadale): 30mm karstā pārdošanas paneļa apgaismojuma optisko veiktspēju galvenokārt ietver spilgtuma, spektra un hromatiskuma veiktspējas prasības.

2022-12-26 skatīt vairāk

Maz zināšanu par zemu cenu uvc tīra telpa led paneļa gaismas

Zemas cenas uvc tīra telpa led paneļa gaismai ir plašs pielietojums, gan dzīvojamās, gan komerciālās. Noteikt konkrētu pieteikumu ir svarīgi, lai palīdzētu izvēlēties atbilstošo tipu, lai atbilstu funkcionālajām prasībām. Piemēram, birojiem un konferenču zālēm paredzēts panelis nedrīkst būt vēlamais efekts auditorijai vai slimnīcai.

2023-03-29 skatīt vairāk

Led augt gaismas armatūra-labs palīgs iekštelpu stādīšanai!

Led augt gaismas armatūra ir mākslīgs gaismas avots, kas izmanto led kā gaismas ķermeni, lai atbilstu apgaismojuma apstākļiem, kas nepieciešami augu fotosintēzei. Ar saules gaismas trūkumu šāda veida lampas var darboties kā saules gaismas, lai augi varētu augt un attīstīties normāli vai labāk.

2021-04-14 skatīt vairāk

Galvenās lietošanas un iezīmes etl dlc edge-lit paneļa gaismas

Etl dlc edge-lit paneļa gaisma tiek plaši izmantota uzņēmuma birojos, koledžās un ambulatūrās sakarā ar vieglo svaru, plānu ķermeni, ērtu uzstādīšanu un transportēšanu, labu gaismas intensitātes vienveidību, augstāks krāsu atveidošanas indekss, vienota gaisma un maiga gaisma un komforts.

2021-04-21 skatīt vairāk

Ir led paneļa gaisma un etl dlc back-lit paneļa gaisma pats

Pirmkārt, tie divi ir atšķirīgi. Atšķirība starp etl dlc back-lit paneļa gaismu un led paneļa gaismu ir tā, ka etl dlc back-lit paneļa gaisma izgaismojas no sāniem vai aizmugurē, bet led paneļa gaisma, kā norāda nosaukums, izgaismo no priekšpuses.

2021-04-28 skatīt vairāk

skatīt vairāk